2 Yıl Garantili ve Yedek Parçası En Aşağı 10 Yıl Bulundurulan Endüstriyel Mutfak Makinaları

 x 


Kafe Tipi Tuvalet Kağıdı Dispenseri

İmalatçısından en kaliteli kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri modelleri en uygun kafe tipi tuvalet kağıdı alma dispenseri toptan kafe tipi tuvalet kağıdı koyma dispenseri satış listesi kafe tipi beyaz tuvalet kağıdı dispenseri indirimli fiyatlarıyla kaf
Kafe Tipi Tuvalet Kağıdı Dispenseri 3440-0:Kafeteryalar için profesyonel kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri fiyatları okul tuvaletlerinde kullanıma uygun kaliteli ekonomik kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri modelleri avmlerde kullanılan kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri fiyatı özellikleri kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 58,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim Toplamı:

Kafe Tipi Tuvalet Kağıdı Dispenseri 3440-0

* ABS Gövde + ABS Ön Kapak, Beyaz - Kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
* Ürün ölçüleri: Dış çap: 27 cm, İç çap: 21,50 cm, Derinlik: 16,70 cm
* Koli ölçüleri: 59x59x57 cm
* Koli ağırlığı: 15,25 Kg ± %3
* Kilit tertibatlı - Kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Kafe Tipi Tuvalet Kağıdı Dispenseri 3440-0:Kafelerde restoranlarda rulo tuvalet kağıdını hijyenik bir şekilde ve kolaylıkla almak için içerisine yerleştirilen dispenser olan bu kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri beyaz renkli olup mavi,şeffaf-mavi,şeffaf-füme,krom kaplama,ahşap,kırmızı,gold ve siyah&gümüş seçenekleri için de - Kafe tipi tuvalet kağıdı dispenseri satışı This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...

Merhaba

Kargoyla Türkiye'nin Tamamına Teslimatımız Devam Ediyor

Sağlıkla Kalın Türkiye'm...