x 


Tezgah Üstü Pizza Hazırlık Malzemesi Dolabı

Tavsiye edilen en kaliteli tezgah üstü kumpirciler pizzacılar için soğutmalı salata ve malzeme koyma hazırlık dolaplarının en ucuz fiyatlarıyla satışı
Tezgah Üstü Pizza Hazırlık Malzemesi Dolabı EMP.210:Pizza gibi hazırlığında çok çeşitli malzemeler kullanılan yemekler için profesyonel pizza hazırlık malzemesi dolabı tezgahüstü modellerindendir. Paslanmaz çelik gövdeli kaliteli kumpir hazırlık malzemesi dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı pizzacı hazırlık malzemesi buzdolabı fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu tezgahüstü gastronomlu kullanım salata dolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir çalıştırılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Tezgahüstü pizza hazırlık malzemesi dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 34.800,41 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

SALATA BARI TEZGAH ÜSTÜ PİZZA KUMPİR HAZIRLIK MALZEMESİ DOLABI EMP.210

Çalışma Aralığı: + 0 / +5 °C
Çalışma Gerilimi: 220 - 230 V
Çalışma Frekansı: 50 ile 60 Hz
Ölçüler: 2100x350x500 mm
Yaklaşık Ağırlık: 55 Kg
Soğutucu Akışkan Gaz Cinsi: R 134-A   Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Paslanmaz çelikten mamul gövdeli, izolesi yapılmış
Soğutuculu Salad Barlarımız; Özellikle endüstriyel kullanım için dizayn edilmiştir
1. sınıf Paslanmaz krom çelik gövdedir
Otomatik Defrost zamanını ve Soğutucu sisteminin kontrolünü; Elektronik dijital termometre gerçekleştirir ve dijital göstergesinde size gösterir
Düşük Elektrik Enerjisi Sarfiyatlı Özel Soğutma Sistemi
Cihazın Ürün Koyma (meze, salata, sos koyma kapları) Gastronom Kapları 1. sınıf ve kalitede olup, paslanmaz krom çelik saçtır.

48 mm. kalınlığında, yüksek izolasyon sağlayan \"ozon dostu\" poliüretan izolasyonludur, Styropor kullanılmamıştır
İzolasyon malzemesi olarak kullanılan Poliüretanın yoğunluğu 40 kg/m3 dansitedir  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Çevre dostu (CFC içermeyen), R-134 A tipi soğutucu gazı kullanılmıştır

Standart üretimli teslimatında; 1/4-100 9 adet gastronom kap alacak şekilde ölçülüdür ve buna uygun bölümlenmiştir.
İlk teslimattan önce bildirilmek kaydıyla; hazır olan soğutma kabına (havuzuna) uyacak ölçülerde başka ölçülü (1/4 gastronom kaptan başka ölçülerde) kaplarla teslim edilebilir.
Çalışma ortam sıcaklığı tropikal ortama göredir (tropikal, 43 derece)

Şık ve estetik dış görünüm, tamamı cnc bilgisayar kontrollü makinalarda üretim

* Profesyonel 9 adet gastronomla kullanılabilen pizza hazırlık malzemesi dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, pizzacı dolabı yedek parçaları (motoru, termometresi v.b. pizza hazırlık dolabı parçası) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pizza malzeme dolabı yedek parçaları satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Ayrıca elinizde böyle bir dolap var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli tamircilerden oluşan teknik servisimize dolabınızın bakımını tamirini servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pizza hazırlık malzemesi dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Tezgah Üstü Pizza Hazırlık Malzemesi Dolabı EMP.210:Bu soğutuculu salata barının içerisinde saklayarak müşterilerinize teşhir edeceğiniz ürünler; dijital kontrollü kumanda devresi ve özel tasarlanmış soğutma sistemi sayesinde en yüksek saklama şartlarında barındırılırlar. Üzerlerinde bakteri üremeleri, küflenmeler ve bozulmalar oluşmaz, müşterilerinize yapacağınız sunumlarda en üst seviyedeki hijyeni ve kaliteyi yakalarsınız. Aynı zamanda görsel sunumunun etkili olmasıyla müşteri sayınızda artış sağlar, fiyatını kendisi çıkartır. Dijital kumanda aletinin kullanımı çok kolaydır, özel dizayn edilmiş soğutma havuzundaki gastronom kaplarındaki ürünleri almanız, servis etmeniz rahat olur, birleşimindeki parçalar titizlikle seçilerek ustaca bir araya getirilmiştir, üzerinde bulunan havalandırma paneli ile oluşan sıcak hava; rahat sirkülasyon ile dışarı atılır. Pizza malzemesi hazırlık dolabımızın / Salata Barımızın kullanımı çok kolaydır, satın alıp yerine yerleştirirken; kompresör, kondanser havalandırma kanallarının açık olmasına (duvara veya başka bir eşyaya yanaşık olmamasına), ısı kaynağı olmayan bir yere koymaya dikkat edin, fişe takmadan en az 3 saat hareketsiz bırakın daha sonra çalıştırın ve kullanıma hazır - Tezgah üstü pizza hazırlık malzemesi dolabı satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok