x 


Yazıcılı Kan Dolabı

İmalatçısından en kaliteli yazıcılı kan dolapları modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Yazıcılı Kan Dolabı EKN200VK:Sanayi tipi kan saklama dolaplarından endüstriyel hastane tipi ameliyathane tipi kan muhafaza buzdolaplarından olan bu yazıcılı model kan dolabı paslanmaz çelik iç gövdesiyle son derece kaliteli,tekerlikli imalatıyla son derece kullanışlıdır - Yazıcılı kan dolabı proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 169.494,11 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yazıcılı Kan Dolabı EKN200VK

- Torba Kapasitesi 450 ml; 200 adet - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çalışma Aralığı C°; +2 / +8 C°
- Ayarlanmış Isı C°; + 4 C° - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Çekmece Adedi Cr-Ni; 6
- İç Gövde Paslanmaz Çelik - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dijital Mikroişlemci Kontrolü
- Alarm (Isı, Açık Kapı, Elektrik) - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İç Aydınlatma
- Dış Ölçüler(GxDxY); 600x594x2025 mm - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- İç Ölçüler(GxDxY); 516x543x1391 mm
- Paket Ölçüleri(GxDxY); 605x700x2010 mm - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Brüt Ağırlık; 147 kg
- Brüt hacim; 400 lt - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kapı Kilidi
- Tekerlek (2 Stoplu/2 Stopsuz) - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolabın dış yüzeyi paslanmaya karşı dayanıklı elektrostatik boyalı galvaniz saç ve iç yüzeyi krom nikel sac malzemeden yapılmıştır
- Dolap 195-230 V/50 Hz şebeke gerilimi ile çalışmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap kapısı çift kat ısı camlı, kilitlenebilir ve manyetik contalıdır. Bu sayede stok takibine imkan vermektedir
- Dolap, havuz tipi paslanmaz çelik raf sistemine sahiptir - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Her bir raf önünde plexiglass koruyucu bulunur
- Bu hareketli raf sisteminde kolay çekebilme özelliği mevcuttur - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Kan torbalarının kolayca yerleştirilerek stoklanmasına yardımcı olan çekmece içi separatörler bulunmaktadır
- Dolap kan bileşenlerinin ideal saklama sıcaklığı olan +2/+8 derece aralığında çalışmakta ve +4 dereceye set edilmektedir - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap içinde bulunan güçlendirilmiş fan sistemiyle eşit ısı dağılımı sağlanmaktadır
- Dolap kan bileşenlerini ayarmayacak şekilde sessiz ve sarsıntısız çalışmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap soğutma evaperatörünün verimliliğini korumak için tam otomatik defrost sistemi bulunmaktadır
- Dolap kabin içi aydınlatması LED sistemi ile sağlanmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap üzerinde kullanıcı dostu mikro işlemcili dijital kontrol paneli kullanılmıştır. Bu sistem 30 gun boyunca verileri hafızasında saklayabilmektedir
- Dolap sıcaklık bilgisinin, istenildiğinde bilgisayar ortamına aktarımını sağlayan RS 232 port bulunmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolap kontrol panelinde bulanan termostat 0.1 derece hassasiyetle ölçüm yapabilmektedir
- Kan dolabı içinde 2 adet prop bulunmaktadır. Proplardan biri kabin içi sıcaklığını diğeri kan yoğunluğundaki örnek sıvının sıcaklığını ölçmektedir - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Bu bilgiler dijital ekran üzerinden takip edilmektedir
- Cihaz kontrol panelinde, otomatik olarak şarj edilen akümülatör sistemi mevcuttur - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Bu sistem olası elektrik kesintilerinde 72 saat süreyle dijital kontrol paneli ve termal yazıcının çalışmaya devam etmesini sağlamaktadır
- Dolap çalışırken alt ve üst sıcaklık limitleri aşıldığında, cihazın kapısı açık kaldığında, elektrik kesintisi ya da düşük voltaj sorunu yaşandığında cihaz görsel ve işitsel ikaz sinyali ile uyarı vermektedir - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Dolabın soğutma sistemi ve izolasyon sistemi ozon tabakası için zararlı CFC gazı içermemektedir
- Dolap üzerinde kolay taşınabilirliği sağlayan iki adet stoplu ve iki adet sabit tekerlek bulunmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
- Termal yazıcıda saklanan verilerin rakamsal ve grafiksel dökümleri alınabilmektedir
- Dolap üzerinde, ısı takip sistemine bağlanabilmesi için harici prop giriş yeri bulunmaktadır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yazıcılı Kan Dolabı EKN200VK:Sanayi tipi kan saklama dolaplarından endüstriyel hastane tipi ameliyathane tipi kan muhafaza buzdolaplarından olan bu yazıcılı model kan dolabı paslanmaz çelik iç gövdesiyle son derece kaliteli,tekerlikli imalatıyla son derece kullanışlıdır - Yazıcılı kan dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok