x 


Yemekhane Su Soğutucusu

Yemekhane Su Soğutucusu:Endüstriyel tip su soğutucularından su sebillerinden su dolaplarından olan bu yemekhane su soğutucusu son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir - Yemekhane su soğutucusu satış telefonu 0212 2370749
Yemekhane Su Soğutucusu EMB80PK:Endüstriyel tip su soğutucularından su sebillerinden su dolaplarından olan bu yemekhane su soğutucusu son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir - Yemekhane su soğutucusu proje@mutfakmalzemeleri.com
Satış fiyatı 20.283,54 TL
İndirimli satış fiyatı
İndirim
İndirim toplamı:

Yemekhane Su Soğutucusu EMB80PK

 * Çalışma Sıcaklığı(Soğuk); +12.5 °C - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çalışma Sıcaklığı(Sıcak); -

 * Gücü(Giriş); 150 W - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Voltaj / Frekans; 220 / 50 Hz

 * Kapasite; 80 Lt. - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Boyutlar(ExBxY); 605x435x1465 mm

 * Paket Boyutları(ExBxY); 650x525x1510 mm - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Dış Gövde; Elektrostatik Boyalı

 * İç Hazne; PC - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Yalıtkan Madde; Sert P.U.

 * Soğutucu Akışkan; R134a - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bağlantı; Şebeke

 * Yalıtımda kullanılan enjeksiyon poliüretan ile ısı kaybı minimum seviyededir - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Su soğutma tankında bulunan şamandıra düzeneğiyle otomatik olarak su alacak şekilde imalatı yapılmıştır

 * Eksildikçe su kazanını kendiliğinden dolduran sistemiyle üretimi yapıldığından şamandıralı su sebili modellerindendir

 * Dökme su ile yada opsiyonel olarak damacana kapak ilavesiyle,damacanalı sistem olarakta kullanılabilmektedir - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Bu yemekhane su soğutucu kilitli modeldir

Yemekhane Su Soğutucusu EMB80PK:Endüstriyel tip su soğutucularından su sebillerinden su dolaplarından olan bu yemekhane su soğutucusu son derece kaliteli,sağlam,güvenilirdir - Yemekhane su soğutucusu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Yorumlar (0)

0 oy üzerinden 0 / 5 olarak değerlendirildi

Sorunuzu veya isteğinizi aşağıdan yazabilirsiniz

  1. . .
Oyla:
0
Ek Dosyaları (0 / 3)
Konumunuzu Paylaşın
Aşağıdaki görselde görüntülenen metni yazın
Henüz bu ürüne sorulmuş bir soru yok