3 Ocaklı Kuzine EK004-NG:Endüstriyel ocaklı kuzine modellerinden bu 3 gözlü gazla çalışan kuzine fırının imalatı titizlikle paslanmaz çelik ocaklı kuzine fırın fabrikasında yapılmış olup bu 3 ocaklı kuzinenin üst ızgarası dökümdür - 3 ocaklı kuzine satış proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli 3 ocaklı kuzine modelleri en uygun 3 ocaklı kuzine toptan 3 ocaklı kuzine satış listesi 3 ocaklı kuzine fiyatlarıyla 3 ocaklı kuzine satıcısı telefonu 0212 2370749

3 Ocaklı Kuzine

Satış fiyatı 31.713,00 TL
İndirim
Açıklama

3 Ocaklı Kuzine EK004-NG

* Ölçüler: 150x60x85 cm - 3 ocaklı kuzine satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ağırlık: 125 kg
* Enerji: 21 MB - 3 ocaklı kuzine satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç: 27 KW
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir - 3 ocaklı kuzine satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Rahat kullanılabilen ergonomik tasarım
* Yüksek kalori sağlayan bekler kullanılmaktadır - 3 ocaklı kuzine satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Döküm üst ızgaradır

3 Ocaklı Kuzine EK004-NG:Endüstriyel ocaklı kuzine modellerinden bu 3 gözlü gazla çalışan kuzine fırının imalatı titizlikle paslanmaz çelik ocaklı kuzine fırın fabrikasında yapılmış olup bu 3 ocaklı kuzinenin üst ızgarası dökümdür - 3 ocaklı kuzine satış Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.