Ahşap Kürsü

Ahşap Kürsü AOR-740:
Kullananların tavsiyesi ahşap konuşma kürsüsü modellerinin üreticisinden satış fiyatlarıyla ahşap konuşmacı kürsüsü toptan fiyat listesi ahşap konuşma yapma kürsüsü teknik şartnamesi telefon 0212 2370749
Satış fiyatı 16.354,80 TL
İndirim
Oteller için profesyonel ahşap toplantı kürsüsü modelleri üniversitelerde kullanıma uygun kaliteli ve ekonomik ahşap kürsü fiyatları imalatçılarından sağlam ahşap kürsü satışı telefon 0212 2370750
Açıklama

Ahşap Konuşma Yapma Kürsüsü AOR-740

* Ölçüler: E:54 B:55 Y:115 cm Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Mdflam gövde
* Paslanmaz laminat baza
* Tekerlekli Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ahşap Konuşma Yapma Kürsüsü AOR-740:Okul holding otel toplantı salonlarında tiyatro salonlarında konuşmacıların konuşma yaptıkları kürsü olarak kullanılan ahşap kürsüdür - Ahşap kürsü satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.