Ayran Pınarı

Ayran Pınarı EMP.AYR.40:Köpüklü ayran yapmak için profesyonel ayran pınarı fiyatları susurluk ayranı yapımında kullanıma uygun kaliteli ekonomik ayran pınarı modelleri meşhur pilavcılar için endüstriyel ayran pınarı teknik şartnamesi kebapçılarda kullanılan ayran pınarı fiyatı özellikleri ayran pınarı bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
Ayran Pınarı:Ayran pınarı kafelerde,restoranlarda,büfelerde kullanılan son derece kaliteli,sağlam,güvenilir ayran pınarıdır - Ayran pınarı modellerimizle ilgili daha detaylı bilgi almak için arayabilirsiniz 0212 2370749
Satış fiyatı 61.128,84 TL
İndirim
Açıklama

Soğutuculu Soğuk Ayran Pınarı EMP.AYR.40

 * Ebatlar; 600x600x1350 mm

 * Ağırlık; 78 kg

 * Net m3; 0.5 - Ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kapasite cm; 40

 * 220 V / 50 Hz

 * 200 Watt

 * 40 litre kapasiteli

 * Kazan temizlik ve tahliye vanası

 * Bardak doldurma musluğu ve alt süzgeci - Ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Köpüklü veya  köpüksüz ayran doldurma seçeneği

 * İç aydınlatmalı

Ayran Pınarı EMP.AYR.40: Ayran pınarı kafelerde, restoranlarda, büfelerde kullanılan son derece kaliteli, sağlam, güvenilir ayran pınarıdır. Ayran pınarı ile ilgili bilgi almak için ya da bu ayran pınarı haricinde diğer ayran pınarı modellerimizle ilgili de bize ulaşabilirsiniz - Ayran pınarı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.