Ekmek Dilimleme EDML3216:Endüstriyel tip ekmek dilimleme modellerinden olan bu ekmek dilimleme son derece kaliteli,kullanışlı ve sağlam yapıdadır - Ekmek dilimleme proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli ekmek dilimlemelerin modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750

Ekmek Dilimleme

Satış fiyatı 65.906,17 TL
İndirim
Açıklama

Ekmek Dilimleme EDML3216

 - 16 mm kalınlığında ekmekleri simetrik olarak dilimler - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Tekerlekleri ve taşıma kolları sayesinde istenen yere kolayca taşınır

 - Ekmek dilimlemeyi sağlayan kolay çalışan kol sistemi mevcuttur - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ekmek yüksekliğine göre ayarlanan baskı sistemine sahiptir

 - Ekmeğe temas eden bütün yüzeyler paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ayar kolu sayesinde ekmeği ezmeden ve parçalamadan keser ve kesme işlemi bitiminde makine otomatik olarak kapanır

 - Gövde elektrostatik fırın boyalıdır - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - TİP; Elektrikli

 - Kapasite(saat/ekmek); 500 - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - EN; 700 BOY;800 YÜKSEKLİK;1100 (mm)

 - NET AĞIRLIK(Kg); 127 - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - BRÜT AĞIRLIK(Kg); 167

 - HACİM(m3); 0,62 - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - ELEKTRİK GÜCÜ; 0,37

 - VOLT; 240 V NPE - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Ekmek Dilimleme EDML3216:Endüstriyel tip ekmek dilimleme modellerinden olan bu ekmek dilimleme son derece kaliteli,kullanışlı ve sağlam yapıdadır - Ekmek dilimleme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz