Hamur Yoğurma Mikseri

Hamur Yoğurma Mikseri SPK 700t :Profesyonel hamur yoğurma mikseri modelleri kaliteli 2 motorlu hamur yoğurma mikseri fiyatları sanayi tipi hamur yoğurma mikseri teknik şartnamesi uygun hamur yoğurma mikseri fiyatı özellikleri telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli hamur yoğurma mikserleri modelleri en uygun hamur karma mikseri toptan hamur karıştırma mikseri satış listesi hamur yoğurma mikseri fiyatlarıyla hamur yoğurma mikseri üretimi spiral hamur yoğurma mikseri tamiri servisi satışı
Satış fiyatı 247.361,91 TL
İndirim
Açıklama

Hamur Yoğurma Mikseri SPK 700t

Hamur yoğurma mikseri özellikleri;

* Paket Ölçüsü: 82x135x135 cm - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kapasite: 50 kg + 40 lt, 90 kg hamur
* Ağırlık: 493 kg
* Motor gücü: 1.motor 0.75 kw, 2. motor 3.5-5.5 kw (2 hızlı) - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Güç Kaynağı: 380 V
* Kazan boyutu: ø700 mm h:380 mm yaklaşık kazan çalışma hacmi 124 lt
* 2 farklı hız seçeneği (2 hızlı, 2 motor, 2 zaman saatli, acil stop) - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kayış-kasnak tahrik sistemi ile daha sessiz çalışma ve daha kolay bakım imkanı
* Otomatik ve manuel programlanabilen iki farklı zaman saatli gelişmiş kumanda panosu
* Alçak hız ve yüksek hız için iki ayrı zaman saati - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Kazanı ve çatalı birbirinden bağımsız çalıştırma imkanı
* 2 farklı yöne dönebilen kazan
* Kazan ortasına uzatılmış hamur bölme çubuğu - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* Endüstriyel mutfaklarda hamur karıştırma makinası olarak kullanılan bu profesyonel 90 kg lık hamur yoğurma mikseri 2 yıl garantili satılmakta olup, hamur yoğurma mikseri yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir

Hamur Yoğurma Mikseri SPK 700t :Endüstriyel hamur yoğurma makinaları sanayi tipi hamur karma makineleri spiral yoğurma mikserleri modellerinden kaliteli hamur yoğurma mikserinin imalatı profesyonel spiral mikser fabrikası üretimi 82*135*135 cm ölçülerinde 90 kg hamur kapasiteli çift hız motorlu hamur yoğurma mikseridir - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Bu hamur yoğurma makinesini lokanta pide lahmacun hamuru yoğurma mikseri pastane pasta poğaça hamuru yoğurma makinesi olarak kullanılmaktadır - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Hamur yoğurma mikseri satışı haricinde farklı modellerde, farklı kapasitelerde spiral mikserler ve çatallı mikserler satışımız da vardır - Hamur yoğurma mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. Ayrıca elinizde böyle bir hamur yoğurma mikseri var ve arızalıysa veya hamur yoğurma mikserinin bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli hamur yoğurma mikseri tamircilerinden oluşan teknik servisimize hamur yoğurma mikseri bakımını onarılacak hamur yoğurma mikseri tamirini servisini yaptırabilir, hamur yoğurma mikseri yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel hamur yoğurma mikseri bakımı,onarımı,servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.