İkinci El Karıştırıcılı Limonata Ayran Soğutucusu

İkinci El Karıştırıcılı Limonata Ayran Soğutucusu REMTA ST15 2.EL: Temiz kullanılmış büfe kafe tipi limonata ayran soğutma makinelerindendir. Kebapçılarda lahmacuncularda soğuk ayran vermeye uygundur. İkinci el meyve suyu-vişne-limon-ayran soğuk içecek makinası içerisindeki meşrubatı devamlı olarak çalkalayarak karıştırır soğuk tutar proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

İkinci El Karıştırıcılı Limonata Ayran Soğutucusu REMTA ST15 2.EL

 * Çalkalamalı limonata ayran makinesi büfelerde kebapçılarda dönercilerde kullanılan meyve suyu ayran soğutucusudur Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış karıştırmalı ayran-limonata makinasının gerekli tüm kontrolleri yapılmıştır, çalışmasında herhangi bir problemi yoktur

 * 17 litrelik ayran-meyve suyu kavanozu olan ikinci el meşrubat soğutma makinasının karıştırarak soğutan sistemi vardır

 * Karıştırıcılı ayran makinasını kıvamlı şerbet-limonata ayran soğutmada kullanabilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

* DİKKAT: 2. El kullanılmış ürünler; teknik servisimizde bütün kontrolleri yapılmış ve tamamen normal çalışır durumda kargoya veya şahsınıza teslim edilen cihazlar olup GARANTİSİ YOKTUR. Fakat ücreti karşılığında yedek parçalarını kuruluşumuzdan tedarik edebilir, dilerseniz tamirini-bakımını teknik servisimizde yaptırabilirsiniz. Yani yedek parça ve makina tamircisi sorununuz olmaz. Makine parçası ve teknik tamir servisi telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. * Ayrıca ikinci el makinelerin aynısını veya muadilini sıfır ve 2 yıl garantili olarak diğer ürün çeşitlerimiz arasında bulabilirsiniz. Bilgi için Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

 * Ayrıca elinizde böyle bir meyve suyu-ayran soğutma makinesi var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli ayranlık tamircilerinden oluşan teknik servisimize profesyonel karıştırmalı meyve suyu soğutma makinalarının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, vişne soğutucusu yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel yayık ayran-limonata soğutma makinası tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kullanılmış ayran soğutucusu şerbetlik haricinde sıfır 2 yıl garantili şerbet-ayran soğutucuları köpüklü ayran makinaları ve köpüklü susurluk ayran dolabı satışını da yapıyoruz - İki yıl garantili sıfır limonata-ayran makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İkinci El Karıştırıcılı Limonata Ayran Soğutucusu REMTA ST15 2.EL: Kendinden çalkalayıcılı içecek soğutucuları modellerinden st 15 modeli 2.el limonata soğutucusunun üretimi profesyonel remta limonata-ayran soğutucuları fabrikası imalatı kaliteli 17 litre kapasiteli temiz kullanılmış limonata-ayran-şerbet soğutucusudur - Karıştırma motorlu yuvarlak ayran-limon soğutma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.