Katlanır Paravan AOR-1950:Otel tipi konser salonu tiyatro salonu konferans salonu modeli paravanlardan bu katlanır paravan tekerlekli olması sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar - Katlanır paravan satışı proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli katlanır paravan modelleri en uygun katlanır paravan toptan katlanır paravan satış listesi katlanır paravan fiyatlarıyla katlanır paravan satıcısı telefonu 0212 2370750

Katlanır Paravan

Satış fiyatı 19.171,81 TL
İndirim
Açıklama

Katlanır Paravan AOR-1950

* Ölçüler: E:35 B:235 Y:190 cm - Katlanır paravan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Elektrostatik boyalı katlanır profil iskelet
* Mdflam yüzey - Katlanır paravan Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Tekerlekli

Katlanır Paravan AOR-1950:Otel tipi konser salonu tiyatro salonu konferans salonu modeli paravanlardan bu katlanır paravan tekerlekli olması sayesinde kullanım ve taşıma kolaylığı sağlar - Katlanır paravan satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.