Kilitli Hastane Yemek Tepsisi Çeşitleri Üreticileri 100461Y: Kilitli hastane yemek tepsisi hastanelerde yemek dağıtımlarda, hem yemeğin sıcaklığının muhafaza edilmesini sağlayan ve hem de kilitli tasarımı sayesinde yemeğin dağılmasını, dökülmesini engelleyen son derece kullanışlı kilitli hastane yemek tepsisidir - Kilitli hastane yemek tepsisi proje@mutfakmalzemeleri.com
Turkuaz renkli kilitli hastane yemek tepsisi hastanelerde yemek dağıtımlarında yemeğin sıcaklığının muhafaza edilmesini sağlayan tasarımı sayesinde son derece kullanışlıdır - Kilitli hastane yemek tepsisi satış telefonu 0212 2370749

Kilitli Hastane Yemek Tepsisi

Satış fiyatı 2.209,32 TL
İndirim
Açıklama

Kilitli Hastane Yemek Tepsisi 100461

 * Polipropilen malzemeden imal edilmiştir - Kilitli hastane yemek tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Kırılmaya dayanıklıdır

 * +100 ile -40 derece arasındaki ısıya dayanıklıdır

 * Yandan kilitlidir

 * 5 parça porselen alır, porselen bölmeleri mevcuttur - Kilitli hastane yemek tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Her bir bölme birbirinden bağımsızdır

 * Böylece tepsi içerisinde ısı dolaşımı olmaz, sıcaklar sıcak, soğuklar soğuk kalır

 * Porselen donanım şekli aşağıdaki gibidir, porselenler dahil değildir

  - 1 x 23 cm düz tabak

  - 1 x 20 cm çukur tabak

  - 1 x 17 cm oval tabak

  - 1 x 12 cm joker çorba kase

  - 1 x 170 ccl çay fincanı

 * Dış Ölçüler;53,5x38,5x12 cm - Kilitli hastane yemek tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ağırlık; 2,2 kg

Kilitli Hastane Yemek Tepsisi 100461:Kilitli hastane yemek tepsisi hastanelerde yemek dağıtımlarda,hem yemeğin sıcaklığının muhafaza edilmesini sağlayan ve hem de kilitli tasarımı sayesinde yemeğin dağılmasını,dökülmesini engelleyen son derece kullanışlı kilitli hastane yemek tepsisidir - Kilitli hastane yemek tepsisi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Konumlar

Çalışma Saatlerimiz