Kuzine Kırıntı Tavası

Kuzine Kırıntı Tavası M.D145.02 Özellikleri / Malzemesi 40x40 olarak üretilmiştir. Dayanıklı imalatıyla endüstriyel kullanıma uygundur, Kuzine Kırıntı Tavası üretimi kaliteli malzemeyle yapılmıştır. İmalatçısından İndirimli Pislik Tavası modelleri fiyatları, toptan Kuzine Kırıntı Tavası çeşitleri fiyatı  proje@mutfakmalzemeleri.com

İmalatçısından İndirimli Kuzine Kırıntı Tavası Modelleri Fabrikası Fiyatları-Üreticisinden Kuzine Kırıntı Tavası Toptan Satıcıları Fiyatı Listesi;Dayanıklı profesyonel imalatçıları ithalatçıları fabrikasından kaliteli Kuzine Kırıntı Tavası Kullanışlı eko
Satış fiyatı 923,88 TL
İndirim
Açıklama

Kuzine Kırıntı Tavası M.D145.02

Pislik Tavası  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Özellikleri / Malzemesi
40x40
olarak üretilmiştir. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

İmalatı kaliteli ve profesyonel malzemelerle endüstriyel Kuzine Kırıntı Tavası fabrikasınca üretimi yapılmış orijinal sanayi tipi Kuzine Kırıntı Tavası modellerindendir Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sürekli ürün geliştirme sebebiyle Kuzine Kırıntı Tavası fotoğrafları temsili konabilmekte olup güncel fotoğrafını isteyebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Fiyatları 1 adet perakende satış içindir; toptan Kuzine Kırıntı Tavası alımına indirimli/iskontolu fiyatının teklif isteğini e-posta adresimize iletebilirsiniz Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.