Lahmacun Açma Makinası OHE.HA.30D :Lahmacuncular için profesyonel hamur açma makinası fiyatları 30 santime kadar hamur açmada kullanıma uygun kaliteli ekonomik lahmacun açma makinası modelleri pizzacılar için endüstriyel pizza açma makinası teknik şartnamesi fındık lahmacun açmada kullanılan hamur açma makinesi fiyatı özellikleri çift merdaneli lahmacun açma makinası bakımı nasıl yapılır temizlenir telefon proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli lahmacun açma makinaları modelleri fındık lahmacun açmaya en uygun çift merdanesi olan hamur açma makinası toptan lahmacun açma makinesi satış listesi pizza lavaş açma makinesi fiyatlarıyla iki merdaneli lahmacun açma makinası

Lahmacun Açma Makinası

Satış fiyatı 21.938,40 TL
İndirim
Açıklama

Lahmacun Açma Makinası OHE.HA.30D

Endüstriyel Pizza Pide Hamuru Açma Makinası - Lahmacun Açma Makinası

- Sanayi tipi mutfaklarda pidecilerde pizzacılarda seri ve sorunsuz bir şekilde değişik ebatlarda hamur açma işlemi yapabileceğiniz bu makinayla; Pizzacılarda pizza hamuru lahmacun salonlarında lahmacun hamuru lokantalarda pide hamuru tatlıcılar baklava hamuru açma gibi işlemlerinizi seri ve hijyenik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. - Endüstriyel mutfaklar lokantalar pizzacılar pideciler askeriye mutfakları için merdaneli hamur açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Bu hamur açma makinası ile 30 cm hamur açabilirsiniz. 

- Hamur açma makinasının hamurun gittiği yolu paslanmaz çelikten merdaneleri ise sertleştirilmiş polietilenden imal edilmiştir - Lahmacun açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Lahmacun açma makinası CE belgelidir - Lahmacun açma makinası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

- Bu hamur açma makinası tezgah üstü kullanım için uygundur.

- Lahmacun açma makinası 2 yıl garantili olup, hamur açma makinesi yedek parçaları (kayışı,merdanesi, açma kapama anahtarı, eksantirik pim, motoru v.b. hamur açma makinesi parçası) ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Lahmacun açma makinesi parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Lahmacun Açma Makinası OHE.HA.30D :Ekonomik pide hamuru açma makinaları profesyonel lavaş pizza açma makinelerinden hijyenik hamur açma işlerinde kullanabileceğiniz çift merdaneli lahmacun açma makinesiyle lahmacun hamuru açabileceğiniz gibi ekonomik pizza hamuru açma makinesi kaliteli pide hamuru açma makinası profesyonel pizza hamuru açma makinası ucuz mantı hamuru açma makinesi seri fındık lahmacun hamuru açma makinası olarak kullanabilirsiniz. Merdaneli lahmacun hamur açma makinası 2 yıl garantili lahmacun açma makinası yedek parçaları bol ve ucuz olarak satılıyor - Lahmacuncular için merdaneli ekonomik lahmacun hamuru açma makinası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.