Mayalama Kabini

Mayalama Kabini EMP.MF.20-T:Simit poğaça açma börek ekmek hamuru mayalamada kullanılan bu mayalama kabininin imalatı paslanmaz çelik gövdeyle yapılmış olup diğer tüm hamur mayalama işlerinizde de bu kabini kullanabilirsiniz - Mayalama kabini proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli mayalama kabinleri modellerinin en uygun toptan satış listesi fiyatlarıyla satıcısı telefonu 0212 2370749 Ayrıca kampanyalı fiyatı;0212 2370750
Satış fiyatı 50.940,70 TL
İndirim
Açıklama

Mayalama Kabini EMP.MF.20-T

Profesyonel Mayalama Kabini - Tekerlekli (Tek Cidarlı)

 - Ölçüler; 500x720x1800 mm - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Ağırlık; 83 kg

 - Net m3; 0.7 - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Güç kw; 3 Kw - 220 V

 - İzolasyonlu kabinler için; 40 kg/m3 yoğunluk - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - 0°C - 90°C çalışma ısısı

 - 16-40x60 tepsi kapasitesi - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Termostatik sıcaklık kontrol ayarı

 - Nem Sensörü - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Buhar Rezistansı

 - Manuel buhar verme - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 - Paslanmaz çelik gövde

 - Dikkat!!! Görsel temsili kullanılmıştır. Bu mayalama kabini tekerlekli modeldir - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Mayalama Kabini EMP.MF.20-T:Simit poğaça açma börek ekmek hamuru mayalamada kullanılan bu mayalama kabininin imalatı paslanmaz çelik gövdeyle yapılmış olup diğer tüm hamur mayalama işlerinizde de bu kabini kullanabilirsiniz - Mayalama kabini Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.