Poğaça Mayalama Dolabı EMP.MF.20:Pastaneler, fırınlar ve her çeşit hamur işi yapan işletmeler için profesyonel endüstriyel mayalama dolabı modellerindendir. Üretimi kaliteli malzemelerden yapılan uygun sıcaklıkta hamur mayalama dolabı fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı yoğurt mayalayan dolap fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu poğaça, ekmek hamuru dinlendirme fırını bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi son derece kolaydır. Mayalı hamur bekletme dolabıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
Profesyonel mayalı hamur bekletme, hamur kabartma dolabı modelleri kaliteli ekonomik hamur dinlendirme kabini fiyatları fırın tipi ekmek, pide, simit hamuru bekletme fırını teknik şartnamesi uygun mayalama dolabı fiyatı özellikleri

Poğaça Mayalama Dolabı

Satış fiyatı 45.049,03 TL
İndirim
Açıklama

Poğaça Mayalama Dolabı EMP.MF.20

 * İzolasyonlu kabinler için; 40 kg/m3 yoğunluk

 * Ebatlar; 500x720x1800 mm, ağırlık; 80 kg, güç; 3 Kw - 220 V

 * 0°C - 90°C çalışma ısısı

 * 16-40x60 tepsi kapasitesi Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Termostatik sıcaklık kontrol ayarı

 * Nem Sensörü

 * Buhar Rezistansı

 * Manuel buhar verme Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Paslanmaz çelik gövde

 * Bu poğaça mayalama dolabı tek cidarlı olup tekerleksiz modeldir

 * Poğaça mayalama dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, poğaça mayalama dolabı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal poğaça mayalama dolabı yedek parçası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Ayrıca elinizde böyle bir poğaça mayalama dolabı var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; poğaça mayalama dolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize poğaça mayalama dolabının tamirini bakımını servisini yaptırabilir, yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Poğaça mayalama dolabı tamiratı, bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Poğaça Mayalama Dolabı EMP.MF.20:Ekmek, simit, poğaça, pide gibi mayalı hamurların mayasını tutması, puf puf kabarması için özel olarak tasarlanmış mayalama dolabı çeşitlerinden 0°C - 90°C aralığındaki sıcaklıkta çalışabilen hamur bekletme kabininin imalatı profesyonel üretimi kaliteli malzemelerle yapılmış kullanışlı yoğurt mayalama dolabı modelidir - Poğaça hamuru dinlendirme fırını satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.