Pastane Mayalama Dolabı

Pastane Mayalama Dolabı AMAY-4060/12:En uygun pastane mayalama dolabı fiyatı garantisiyle kaliteli pastane mayalama dolabı çeşitleri profesyonel ve ekonomik pastane mayalama dolabı markaları pastane mayalama dolabı bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli pastane mayalama dolabı modelleri en uygun pastane mayalama dolabı toptan pastane mayalama dolabı satış listesi pastane mayalama dolabı fiyatlarıyla pastane mayalama dolabı satıcısı telefonu 0212 2370749
Satış fiyatı 75.274,84 TL
İndirim
Açıklama

Pastane Mayalama Dolabı AMAY-4060/12

* Ağırlık: 70 kg - Pastane mayalama dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ölçüler: 890x965x840
* Gerilim kontrol: 230 V
* Güç: 2,4 kW
* Kapasite: 12 - 40x60 - Pastane mayalama dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Paslanmaz çelikten imal edilmiştir
* Paslanmaz sac konstrüksiyonu ile uzun ömürlü, kolay temizlenebilir ve hijyeniktir
* Kullanıcıya her yönden rahatlık sağlayan ergonomik dizayna sahiptir
* İsteğe göre çalıştırılabilen 30W hava sirkülasyon fanı - Pastane mayalama dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ventil kontrollü, isteğe göre su aldırabilme
* Dahili su tavası
* Termostat kontrollü
* Patiseri imalathanelerinde mayalama dolabı olarak kullanılan bu profesyonel pastane mayalama dolabı 2 yıl garantili satılmakta olup, pastane mayalama dolabı yedek parçaları 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal pastane mayalama dolabı yedek parçaları Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ayrıca elinizde böyle bir pastane mayalama dolabı var ve arızalıysa veya pastane mayalama dolabının bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli pastane mayalama dolabı tamircilerinden oluşan teknik servisimize pastane mayalama dolabı bakımını onarılacak pastane mayalama dolabı tamirini servisini yaptırabilir, pastane mayalama dolabı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel pastane mayalama dolabı bakımı, onarımı, servis ve parça Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Pastane Mayalama Dolabı AMAY-4060/12:Pastanelerde fırınlarda ekmek poğaça hamuru mayalamada kullanılan bu imalatı paslanmaz çelik materyalden yapılmış pastane mayalama dolabı isteğe göre çalıştırılabilen 30 W hava sirkülasyon fanı ile hamurlarınızın en iyi şekilde mayalanmasını sağlar - Pastane mayalama dolabı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.