Motor Arkası Pizza Hamburger Servis Kutusu

Motor Arkası Pizza Hamburger Servis Kutusu 100320:Fast food restoranları için profesyonel motor arkası pizza hamburger servis kutusu fiyatları pizzacılarda kullanıma uygun kaliteli ekonomik motor arkası pizza hamburger servis kutusu modelleri hamburgerciler için endüstriyel motor arkası pizza hamburger servis kutusu teknik şartnamesi kafe restoran paket servislerinde kullanılan motor arkası pizza hamburger servis kutusu fiyatı özellikleri motor arkası pizza hamburger servis kutusu bakımı nasıl yapılır temizlenir proje@mutfakmalzemeleri.com
Açıklama

Motor Arkası Pizza Hamburger Servis Kutusu 100320

* İç ölçüler: L:50xW:50xH:40 cm - Motor arkası pizza hamburger servis kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Dış ölçüler: L:72xW:55xH:48 cm
* Maksimum kapasite: 110 lt
* Ağırlık: 8.3 kg (± 200 gr.)
* Motor arkası serisinde en yüksek hacimli Thermobox - Motor arkası pizza hamburger servis kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Aile boy pizzalara uygundur
* 10 adet pizza alır (Çantasız)
* Bölme aparatı kullanılabilir. Bu şekilde aynı anda hem sıcak hem soğuk ürünler taşıyabilirsiniz. (Bölme aparatı ekstra sipariş verilmelidir)
* Önden kilitlidir - Motor arkası pizza hamburger servis kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
* Ergoline thermobox kolayca açma/kapama ve ürün yükleme/indirme özelliğine sahiptir
* Dayanıklı ve sağlamdır

Motor Arkası Pizza Hamburger Servis Kutusu 100320:Dışarıya fast food yemek pizza lahmacun hamburger paket servisi yapan restoran ve kafelerin dışarıya servis ettikleri yemekleri motosiklete yerleştirmekte kullandığı motor arkası pizza hamburger servis kutusudur - Motor arkası pizza hamburger servis kutusu satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.