Motor Servis Çantası

Motor Servis Çantası Çeşitleri Üreticileri TEX301: Pide fast food pizza lahmacun taşımaya uygun profesyonel pos bölmeli motor servis çantası modellerindendir. Bu çantayı motorlu yemek kuryeleri veya elde yayan taşımayla hamburger salata sandöviç servisi son derece kolay yapılır. Üretimi kaliteli yapıldığından pideci kurye çantası fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı bölmeli tip motor servis çantası fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu hamburger servis çantası bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi motora sökmesi takması montajı son derece kolaydır. Lokantalar restoranlar için motor arkası servis çantasıyla ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli motor servis çantaları modelleri kebapçılara dönercilere en uygun pizza servis çantası fabrikası üreticisinden toptan posluklu bölmeli paket döner servis çantası satış listesi yalıtımlı lokanta restoran servis çantası fiyatları
Satış fiyatı 3.372,54 TL
İndirim
Açıklama

Motor Servis Çantası TEX301

 * Pizza, döner, hamburger, sandviç ve salatalarınızı rahatlıkla taşıyabilirsiniz - Motor servis çantası satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor servis çantasının dış ölçüleri 44x48x20 cm olup üretimi impertex kumaştan yapılmıştır

 * Restoranlarda lokantalarda kuryelerin motor arkasında kullanabileceği servis çantasını, elde yayan taşıyarak soğutmadan servis çantası olarak da kullanabilirsiniz - Döner taşıma çantası fabrikası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Çantanın imalatında su ve hava geçirmeyen, ısıyı kolayca dışarıya vermeyen özel bir köpük maddesi kullanılmıştır

 * Bütün köfte kebap sulu yemek gibi fast food ürünlerini taşıma çantalarımız hijyenik koşullarda üretilmiştir - Motor arkası pizza servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Motor servis çantasının dışında yazar kasa pos koymak için posluk bölmesi, ayrı sipariş kartı koyma bölümü ve ayrıca sos ketçap mayonez baharatlık çeşni koyma bölgesi ayrı ayrı vardır Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Motor Servis Çantası TEX301:Pidecilerde,fast food restoranlarında, pizzacılarda, lahmacun ve dönercilerde yemekleri soğutmadan ve dağıtmadan dışarı paket servis etmekte kullanılan bu motor servis çantası sıklıkla tercih edilen bir modeldir - Lahmacun servis çantası Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.