Sirman İçecek Mikseri

Sirman Kokteyl Karıştırıcı Kremalı Kahve İçecek Mikseri Çeşitleri SIRIO: Sirman profesyonel bar ve kahvecilerin kullandığı içecek mikseri kokteyl ve kahve karıştıran modellerindendir. Üretimi kaliteli krom alüminyum ve döküm malzemelerle yapıldığından sirman marka içecek mikseri fiyatları ekonomiktir. Kullanımı teknik şartnamesine uygun yapıldığında dayanıklı bar tipi kokteyl yapma mikseri fiyatı-özellikleriyle ön plana çıkar. Çoğu müşterimizin sorduğu sirman içecek mikseri bakımı nasıl yapılır kullanılır temizlenir kokteyller nasıl karıştırılır sorusuna cevap kullanımı temizlenmesi içki kokteyl karıştırması son derece kolaydır. Sirman içecek mikseriyle ilgili sorularınızı aşağıdan ürün altına yorum olarak yazınız, fabrikasından cevaplanacaktır proje@mutfakmalzemeleri.com
İmalatçısından en kaliteli içecek mikserleri modelleri en uygun kokteyl mikseri fabrikası sirman üreticisinden toptan içecek karıştırıcı satış listesi kokteyl yapıcı fiyatlarıyla kahve mikseri satıcısı telefonu
Satış fiyatı 34.730,39 TL
İndirim
Açıklama

Sirman İçecek Mikseri SIRIO

 * Kokteyller için üçlü karıştırıcı veya soğuk kahveler ve kremalı lezzetler için özel yuvarlak karıştırıcı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Modern tasarımıyla barmenler ve baristaların müşteri önünde kullanıp servis yapabileceği eksiksiz bir içecek mikseri
 * Krom başlık, alüminyum gövde ve mükemmel denge için döküm taban
 * Kolay temizlik için kaynaksız ve yumuşak köşeler Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Şeffaf 550 cc Tritan plastik kap veya opsiyonel paslanmaz çelik kap
 * Daha uzun ömür için güçlü havalandırmalı motor rpm 14.000
 * Ölçüler (gxyxd): 300x485x195 mm
 * Sürahi kapasitesi: 0,55 ltx2 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 * Güç: Watt 100+100 Hp 0,14+0,14
 * Güç kaynağı: 1ph
 * Ağırlığı: 4,5 kg Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 * Barlarda kahvecilerde kokteyller kremalı kahveler yapmak için kullanılan sirman içecek mikseri 2 yıl garantili satılmakta olup, içecek blenderı yedek parçaları (karıştırıcısı,başlığı,sürahisi,motoru v.b.) 10 yıl süreyle ücretli olarak yedek parça deposunda bulundurma garantilidir. Orijinal sirman içecek mikseri yedek parçaları satış telefonu Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 
* Ayrıca elinizde böyle bir içecek mikseriniz var ve arızalıysa veya bakıma ihtiyacı varsa; tecrübeli mikser tamircilerinden oluşan teknik servisimize bakımını tamirini servisini yaptırabilir kokteyl karıştırıcı yedek parçalarını satın alabilirsiniz. Profesyonel mikser bakımı,onarımı,servis ve parça satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

Sirman İçecek Mikseri SIRIO:Bar tipi içecek mikseri çeşitlerinden hızlı kokteyl karıştıran kullanımı kolay kahve karışımları yapmak için şık görünümü sayesinde profesyonel bir sunum sağlayan içecek mikserlerinin imalatı sirman marka kaplı içki karıştırıcı fabrikası üretimi kaliteli başlığı krom malzemelerle yapılmış kullanışlı mikser modelidir - içecek mikseri satışı Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.