Tıbbi Müdahale Arabası PROCART 1350: Kaliteli plastik malzemelerden imalatı yapılmış olup hastane ve çeşitli sağlık kuruluşlarında tıbbi malzeme taşınması ve tıbbi atıkların toplanması hizmetlerinde pratiklik ve standart sağlar. proje@mutfakmalzemeleri.com


Fabrikasından tıbbi müdahale arabası modelleri malzeme arabası üreticileri plastik malzeme arabası satış listesi frenli malzeme arabası fiyatlarıyla tıbbi müdahale arabası satıcısı

Tıbbi Müdahale Arabası

Satış fiyatı 8.582,78 TL
İndirim
Açıklama

Tıbbi Müdahale Arabası PROCART 1350

- Kolayca hareket edebilen sessiz, tamponlu ve frenli tekerlekleri sayesinde çapmalara karşı dayanıklıdır. 

- Frenli tekerlekler ile eğik düzlemlerde sabitleme imkanı sunar. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Opsiyonel aksesuarı ile atık bölmenizi 2 x 60 lt olarak kullanma imkanı sunar.

- Ürünün hammaddesinde kimyasal maddelere ve ısıya dayanıklı Poli Propilen malzeme kullanılmıştır.

- Ürün ölçüleri 53 x 66 x 104 cm, ağırlığı 22,8 kg'dır. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. 

- Taşıma kapasitesi 200 kg'dır.

Tıbbi Müdahale Arabası PROCART 1350: Üretimi kaliteli poli propilen malzemeden yapılan bu tıbbi müdahale arabasının farklı modelleri de mevcuttur. Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.